fbpx

Sesja Noworodkowa i Ciążowa

Home/Sesja Noworodkowa i Ciążowa

Nie czekaj aż Twój maluch dorośnie. Utrwal na niepowtarzalnych zdjęciach wyjątkowe momenty Twojego dziecka i zarezerwuj termin na sesję noworodkową!

Pierwsze chwile z Waszym Maluszkiem to magiczny czas, który nie wątpliwie powinno zachować się na zawsze. A wszystko to możliwe jest tylko dzięki fotografiom. To pamiątka, która pozwoli Wam wracać do tego wspaniałego czasu przez długie lata.

Sesje noworodkowe wykonuję między 5 a  21 dniem życia. Noworodek wtedy dużo śpi i dzięki temu można go pięknie ułożyć, dbając oczywiście o jego bezpieczeństwo. Na sesji noworodkowej – najważniejszy jest maluszek i jego potrzeby. Zapewniam 100% komfortu i bezpieczeństwa – Sama jestem świeżo upieczoną mamą 🙂

UWAGA: Pierwszych 10 osób, które zapiszą się na sesję zdjęciową, otrzymają dodatkowe dwa obrobione ujęcia GRATIS. Nie zwlekaj i skontaktuj się ze mną, aby ustalić wolny termin sesji zdjęciowej.

A może chciałabyś przedłużyć wspomnienie 9-ciu miesięcy ciąży? Obiecuje w obiektywie zapisać tylko najpiękniejsze ujęcia, pełne miłości, troski oraz kobiecości. Zapraszam do zapisów- pakiet „Brzuszek i Maluszek” zapewni Tobie niezapomniane wrażenia i pamiątkę do końca życia w postaci zdjęć z ciąży oraz pierwszych, niepowtarzalnych dni życia Twojego maluszka.

Sesja zdjęciowa odbywa się w Siemianowicach Śląskich w zaaranżowanym studiu. Napisz do mnie na Messenger i wspólnie ustalimy termin, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Profesjonalna sesja zdjęciowa z dodatkami zaczyna się już od 399 zł.